De vânzare apartament cu 2 camere, în Mănăștur
De vânzare apartament de 2 camere, 45 mp, în Mănăștur, pe strada Calea Florești, lângă podul Calvaria, situat la etajul 5 din 10.
Apartamentul este compus din living, dormitor,bucătărie separată, baie, hol și balcon, are centrală proprie, ușă metalică la intrare, geamuri termopan, finisaje clasice. Este aproape de magazine și de mijloacele de transport în comun. Se vinde mobilat și utilat, cu posibilitate de preluare chiriași. CF fără sarcini, se acceptă și plata prin credit bancar.
Preț 128.000 euro.
Oferta prezentată nu este completă, pentru mai multe detalii asupra imobilului prezentat, vă rugăm să ne contactaţi la nr. de telefon +40 773 903 244 sau pe adresa: reform.reform@yahoo.com Prezenta ofertă are caracter informativ. Nu ne putem asuma nici o responsabilitate asupra conţinutului şi a actualităţii informaţiilor citite mai sus. Proprietarul sau mandatarul imobilului publicat pe site-ul nostru poate cere schimbarea datelor oricând, apelând la noi.
